درباره ما

ما که هستیم

فراماشین یک مرجع تخصصی آنلاین، بررسی و فروش دستگاه های صنعتی است. در مجموعه فراماشین سعی براین است که انتخاب به بهترین شکل صورت گیرد و خریدار با آگاهی کامل از نوع دستگاه و کارکرد آن مطلع شود با نازلترین قیمت موجود خریداری کند. متخصصین فراماشین با ارائه اطلاعات فنی و تخصصی دستگاه مورد نیاز می کوشد تا شما انتخاب هوشمندانه ایی داشته باشید.

خدمات ما

در فراماشین ارتباط مستقیم با تولید کننده، شفافیت بالا، مشاوره تخصصی، محتوا باکیفیت و دقیق(عکس و فیلم)، مقایسه و بررسی مشخصات دستگاه و تسهیل فرآیند خرید 1 _راهنمایی و مشاوره به خریداران(رایگان) 2_نقد و بررسی تولیدکننده های مختلف 3_تضمین قیمت(به قیمت کارخانه خرید کنیدبدون واسطه) 4_آموزش و مشاوره برای گرفتن بیشترین بازه از دستگاه 5_تولید محتوا ارزشمند و کارآمد 6_ارئه بهترین خدمات به مشتری

چشم انداز

در راستای توسعه کشور عزیزمان به یاری صنعت بشتابیم و با تسهیل کار صنعتگران نیاز های صنعتی کشور را برطرف کنیم و گامی موثر در راستای راه اندازی کسب و کارهای مطمئن و حساب شده باشیم. در این راستا ما بر آنیم تا با راه اندازی نمایشگاه صنعت آنلاین مشکلات فعلی صنعتگران را قبل و بعد از خرید دستگاه، رفع کنیم تا به صنعت کشور یاری رسانیم.

تیم ما

تیم فراماشین متشکل از مهندسان مکانیک که تحت حمایت پارک علم و فناوری پردیس(زیر مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران) به عنوان بزرگترین پارک فناوری کشور می باشد.