تیم ما

تیم فراماشین متشکل از مهندسان مکانیک که تحت حمایت پارک علم و فناوری پردیس (زیر مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اسلامی ایران) به عنوان بزرگترین پارک فناوری کشور می باشد

درباره ما

icons8-vision-64

چشم انداز

در راستای توسعه کشور عزیزمان به یاری صنعت بشتابیم و با تسهیل کار صنعتگران نیاز های صنعتی کشور را برطرف کنیم و گامی موثر در راستای راه اندازی کسب و کارهای مطمئن و حساب شده باشیم. در این راستا ما بر آنیم تا با راه اندازی نمایشگاه صنعت آنلاین مشکلات فعلی صنعتگران را قبل و بعد از خرید دستگاه، رفع کنیم تا به صنعت کشور یاری رسانیم.

icons8-service-50

خدمات ما

ارتباط مستقیم با تولید کننده، شفافیت بالا، مشاوره تخصصی، محتوا باکیفیت و دقیق (عکس و فیلم)، مقایسه و بررسی مشخصات دستگاه و تسهیل فرآیند خرید، از وظایف فراماشین است. دیگر خدمات ما عبارت است از:
1_راهنمایی و مشاوره به خریداران(رایگان) 2_نقد و بررسی تولیدکنندگان مختلف 3_تضمین قیمت (قیمت کارخانه) 4_آموزش و مشاوره تخصصی برای کسب و کار شما 5_تولید محتوا ارزشمند و کارآمد

icons8-about-50

ما که هستیم

فراماشین یک مرجع تخصصی آنلاین، بررسی و فروش دستگاه های صنعتی است. در مجموعه فراماشین سعی براین است که انتخاب به بهترین شکل صورت گیرد و خریدار با آگاهی کامل از نوع دستگاه و کارکرد آن مطلع شود و با نازلترین قیمت موجود خرید کند. متخصصین فراماشین با ارائه اطلاعات فنی و تخصصی دستگاه مورد نیاز می کوشند تا شما انتخاب هوشمندانه ایی داشته باشید.